Opublikowano: niedziela, 24, październik 2021

 

rozmowyW dniu 27 października w środę w godz. 16.30-18.30 odbędzie się

dzien otwartej szkoly Wszyscy nauczyciele w tym czasie będą w szkole
- wychowawcy w swoich salach, zaś pozostali nauczyciele w pokoju nauczycielskim
(nauczyciele w-fu będą u siebie w pokoju na dole, a nauczyciel informatyki w sali 32).

Zachęcam do skorzystania z okazji porozmawiania z nauczycielem.

Dyrektor szkoły - Karolina Keler

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.