Opublikowano: poniedziałek, 25, kwiecień 2022
plakatsp2
Serdecznie zapraszamy kandydatów na przyszłorocznych pierwszoklasistów wraz z rodzicami na
dzien otwartej szkoly
 dniu 04 maja,
w godzinach od 16.00-18.00.
Oprowadzimy po szkole i zapoznamy z ofertą edukacyjną placówki.
Pani Dyrektor Karolina Keler oczekuje Państwa w swoim gabinecie
i chętnie odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania odnośnie rekrutacji i nie tylko.
 
Do zobaczenia!

mieta

 

 

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.