Narodowy Spis Powszechny

Opublikowano: wtorek, 30, marzec 2021

1 kwietnia br. w całej Polsce rozpoczyna się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Każdy obywatel Polski ma obowiązek udziału w Narodowym Spisie. Aby to zrobić należy dokonać tzw. samospisu internetowego, tj.:

- wejść na stronę: spis.gov.pl,

- wypełnić e-formularz spisowy,

- spełnić obowiązek spisowy.

W związku z tym, że nie każdy ma możliwość dokonania samospisu (np. z powodu braku dostępu do urządzeń czy do Internetu) w Urzędzie Miejskim w Słupsku udostępnione zostało Biuro Spisowe znajdujące się w pokoju nr 105 (budynek ratusza, Pl. Zwycięstwa 3).

Każdy mieszkaniec naszego miasta, który nie ma możliwości samodzielnego spisu, może zadzwonić pod podany niżej numer i umówić się na wizytę w ratuszu - w godzinach pracy urzędu. Na miejscu może dokonać spisu oraz uzyskać pomoc od pracownika w jego przeprowadzeniu.

Nr telefonu: 693 390 111 (telefon będzie aktywny od 01 kwietnia w godzinach funkcjonowania Urzędu)

1 plakat NSP 2021

9 2 artukuł reklamowy NSP RGB bez spadu 01

3 mniejszosci ukrainski 2

4 mniejszosci lemkowski 2

5 kaszubski

6 mniejszosci slowacki

7 mniejszosci rosyjski 2

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.