Jesteśmy wicemistrzami Słupska!!!

Opublikowano: piątek, 12, kwiecień 2024

11.04.2024 roku w sali sportowej przy ulicy Słowiańskiej odbył się turniej piłki siatkowej chłopców w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Nasi uczniowie w pokonanym polu zostawili SP3 2:1, SP6 2:1, SP8 2:0, ulegli SP4 i zostali wicemistrzami Słupska!
Drużyna grała w składzie:
Kamil Jastrzębski, Maxim Arkan, Wiktor Zawistowski, Igor Zołotar-Trzebiatowski, Włodek Witenberg, Jerzy Szaja, Hubert Ustianowski, Michał Zawadzki, Janek Stępniewski.

Brawa dla naszych uczniów, którzy stworzyli super drużynę!
Pierwsze miejsce było bardzo blisko i za rok wygramy to!

 

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.