Dwa medale!

Opublikowano: wtorek, 28, maj 2024

Podczas XXV Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lekkiej Atletyce dziewcząt i chłopców (24.05.2024 roku) zdobyliśmy dwa srebrne medale. Vice-mistrzynią województwa pomorskiego w rzucie oszczepem została EMILIA LABUDA z klasy 7c oraz Vice-mistrzem województwa pomorskiego w pchnięciu kulą został MAXIM ARCAN z klasy 8a Wielkie gratulacje, jesteśmy z Was bardzo dumni.

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.