Opublikowano: środa, 04, marzec 2020

mieta

szanowni rodzice

Nabór uczniów do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021

odbywać się będzie drogą elektroniczną w systemie rekrutacyjnym NABO.

Rekrutacja trwa od 02.03.2020 r. do 23.03.2020 r.

Wnioski składamy na stronie: https://sp-slupsk.nabory.pl

OFERUJEMY RODZICOM POMOC W ELEKTRONICZNEJ REKRUTACJI

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

W GODZ. 7.30-15.30 W SEKRETARIACIE !

tel. kontaktowy (59) 842-31-41

Rekrutacja elektroniczna - WSKAZÓWKI

• W celu złożenia wniosku należy wejść na stronę https://sp-slupsk.nabory.pl

• Rekrutacja trwa od 02.03.2020 r. do 23.03.2020 r. tylko w tym terminie będzie możliwe złożenie zgłoszenia/wniosku.

• Rodzic/opiekun prawny zakłada konto wybierając opcję „Wypełnij nowy wniosek/zgłoszenie”.

• Zgłoszenie składają rodzice dziecka z obwodu szkoły, natomiast wniosek wypełniają rodzice dziecka ubiegającego się o miejsce w szkole spoza obwodu.

• Login do konta to PESEL dziecka, hasło rodzic ustala indywidualnie.

• Po wypełnieniu zgłoszenia/wniosku oraz oświadczeniu, że informacje są prawdziwe, należy wydrukować wniosek, podpisać i dostarczyć w formie papierowej do sekretariatu szkoły.

• Do wniosku należy dołączyć wymagane załączniki, zgodnie z informacją w aplikacji.

Rekrutacja elektroniczna – WAŻNE !

• Rodzice dziecka zakwalifikowanego do klasy pierwszej danej szkoły w terminie od 06.04.2020 r. od godziny 12.00 do 15.04.2020 r. do godziny 10.00, składają pisemne potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do szkoły w sekretariacie szkoły.

• Szczegółowe informacje pod numerem tel. (59) 842-31-41