Wiosenny Turniej Piłki Nożnej

Opublikowano: środa, 05, czerwiec 2024

football 157930 1280We wtorek (4.06.2024 r.) na szkolnym boisku odbył się turniej piłki nożnej dla klas IV-V. Do turnieju zgłosiły się trzy drużyny, grano systemem każdy z każdy i uzyskano następujące wyniki: Astrokaczki-Afrykanie 2:3, Astrokaczki-ZW Sigmy 0:1, Afrykanie-ZW Sigmy 0:7.

 I miejsce
zespół ZW Sigmy w składzie: Bogdan Mateyuk, Mikołaj Wysocki, Olek Rokita, Bartek Wróbel.

II miejsce
zespół Afrykanie w składzie: Jacek Jarocki, Krzysztof Kica, Kornel Piatczyc, Filip Zientarski,

III miejsce
w turnieju zajął zespół Astrokaczki w składzie: Jan Zakrzewski, Dominik Jerke, Marcel Krzymowski-Skocelas, Mateusz Kukliński,

Brawa dla wszystkich uczestników turnieju!!!

  

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.