Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Opublikowano: czwartek, 04, kwiecień 2024

W dniu 3.04.2024 roku w Teatrze Tęcza odbyła się premiera spotu społecznego "Zobacz mnie!", w którym zagrali uczniowie klasy 6a, p. Katarzyna Browarek i p. Katarzyna Wojcieszek. Scenariusz napisała p. Magdalena Czernichowska. Film zrealizowany został przez Telewizję Słupsk we współpracy z naszą szkołą, Fundacją Progredi i Fundacją Indygo.

wstepfilm

 Nasi uczniowie klas 2a, 6a i 7a wzięli udział w uroczystej premierze spotu społecznego "Zobacz mnie!". 

ZAPRASZAMY NA FILM

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.