Światowy Dzień Wody

Opublikowano: środa, 10, kwiecień 2024

wodospadZ okazji Światowego Dnia Wody uczniowie klas siódmych i ósmej, na lekcjach chemii wykonali plakaty, które przedstawiają zagrożenia związane z niewłaściwym gospodarowaniem zasobami wody. Umieścili dane statystyczne, przyczyny, skutki oraz konsekwencje z tym związane. Szukali rozwiązań, jakie można wprowadzić w każdym domu, aby zapobiec zanieczyszczeniom i deficytom wody.  Prace uczniów były twórcze i kreatywne.

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.