Wyprawka ucznia klasy pierwszej

Opublikowano: środa, 15, lipiec 2020

rokszkolny2021

- Wyposażenie piórnika: 2 ołówki trójkątne -2 B, gumka, temperówka z pojemnikiem, linijka 20cm, kredki ołówkowe (czerwona, zielona, niebieska, żółta, czarna,  brązowa), nożyczki, klej w sztyfcie,

- 2 zeszyty w 3 linie z zaznaczoną linią środkową, zeszyt 16-kartkowy w kratkę,

-  blok techniczny biały A-4 – 2 sztuki,

- farby plakatowe + pędzelki (gruby, cienki),

- pastele olejne min. 12 kolorów,

- plastelina (duże pudełko),

- wycinanki,

- patyczki do liczenia,

- tekturowa, zapinana teczka   A-4 na gumce,

- strój gimnastyczny:  (koszulka bawełniana biała, spodenki, skarpetki, obuwie sportowe z gumową podeszwą, worek na strój)

- paczka chusteczek w kartonie  (higieniczne, nawilżane)

- zeszyt do korespondencji (16 – kartkowy),
a w nim:  imię i nazwisko dziecka, data urodzenia, miejsce urodzenia,  pesel,  adres zamieszkania, aktualne telefony rodziców lub opiekunów

Dodatkowo zakupione będą ze składek ustalonych na pierwszym zebraniu: kleje magic,  kartki xero zwykłe i techniczne kolorowe A-4 lub A-3, inne artykuły papiernicze w zależności od potrzeb.

Wszystkie rzeczy ucznia powinny być podpisane. Zeszyty podpisujemy na stronie tytułowej.